Kalenteri

Jäsenistö voi varata kyykkästadionin kenttiä vain OAMKin järjestämien liigojen pelejä varten. Kaikki muut jäsenistön ja kiltojen varaukset (esim. kyykkäintrot) tulee varata hallituksen kautta ottamalla yhteyttä sähköpostitse osoitteeseen oamk (at) otit.fi

 

ma ti ke to pe la su
1
2
3
4
Aim – SB @kenttä2 18.30
Aim – SB @kenttä2
Jan 4 @ 18.30 – 19.00
 
OKL-A: AiM-SuHA 19.00
OKL-A: AiM-SuHA @ kenttä 2
Jan 4 @ 19.00 – 19.30
OKL-A: AiM-SuHa, 1. peli. Kenttä 2.
PK69 vs SB 19.00
PK69 vs SB @ Kenttä 1
Jan 4 @ 19.00 – 19.30
 
Aim – PK69 @kenttä1 19.30
Aim – PK69 @kenttä1
Jan 4 @ 19.30 – 20.00
 
OKL-A: SB-SuHa 19.30
OKL-A: SB-SuHa @ kenttä 2
Jan 4 @ 19.30 – 20.00
OKL-A: SB-SuHa, 1. peli. kenttä 2
5
6
7
8
11
Han – Oss 18.00
Han – Oss @ Kenttä 1
Jan 11 @ 18.00 – 19.00
 
SuHa – PK69 19.00
SuHa – PK69 @ Kenttä 2
Jan 11 @ 19.00 – 19.30
 
14
OKL-A: SuHa-P-69 (2.ottelu) 16.30
OKL-A: SuHa-P-69 (2.ottelu) @ kenttä 2
Jan 14 @ 16.30 – 17.00
OKL-A: SuppoHauet-Pinky-69 (2. ottelu)
OKL-A: TMU – PK69 17.00
OKL-A: TMU – PK69 @ Kenttä 2
Jan 14 @ 17.00 – 17.30
 
OKL-A: SuHa-Tmu 17.30
OKL-A: SuHa-Tmu @ kenttä 1
Jan 14 @ 17.30 – 18.00
OKL-A: SuppoHauet-Kakkossaajat (1. ottelu)
OKL-B Tu: 9cmbnis-PePPy 18.00
OKL-B Tu: 9cmbnis-PePPy @ Stadikka 2
Jan 14 @ 18.00 – 18.30
 
Tä: SIKGT vs. PaH 18.00
Tä: SIKGT vs. PaH @ Kyykkästadion 1
Jan 14 @ 18.00 – 18.30
 
Tu: 9cmbnis – #swag.jr 18.30
Tu: 9cmbnis – #swag.jr @ Stadikka 2
Jan 14 @ 18.30 – 19.00
 
Tu: OKL-B OP-PePPy 18.30
Tu: OKL-B OP-PePPy @ Kenttä 1
Jan 14 @ 18.30 – 19.00
 
OKL B: OP – #swag.jr 19.00
OKL B: OP – #swag.jr @ Kyykkästadion 1
Jan 14 @ 19.00 – 19.30
 
Tu: rairai vs. OP 19.30
Tu: rairai vs. OP @ Kyykkästadion 2
Jan 14 @ 19.30 – 20.00
 
16
Aim – Pööt @kenttä1 17.30
Aim – Pööt @kenttä1
Jan 16 @ 17.30 – 18.00
 
Aim – Ossaajat @kenttä1 18.00
Aim – Ossaajat @kenttä1
Jan 16 @ 18.00 – 18.30
 
OKL-A: SuHa-PööT 18.00
OKL-A: SuHa-PööT @ kenttä 2
Jan 16 @ 18.00 – 18.30
OKL-A: SuppoHauet-Puppelikukkeli etc., kenttä 2
OKL-A: SuHa-Oss 18.30
OKL-A: SuHa-Oss @ kenttä 1
Jan 16 @ 18.30 – 19.00
OKL-A: SuppoHauet-Ossaajat, kenttä 1
Pööt vs PK69 @kenttä2 18.30
Pööt vs PK69 @kenttä2
Jan 16 @ 18.30 – 19.00
 
OKL A: Oss – Pinky 19.00
OKL A: Oss – Pinky @ Kenttä 1
Jan 16 @ 19.00 – 19.30
 
OKL-A: SuHa -BSoD 19.00
OKL-A: SuHa -BSoD @ Stadikka, kenttä 2
Jan 16 @ 19.00 – 19.30
 
OKL B: HaKa – Pinppi @kenttä 1 19.30
OKL-A: PK69 – BSoD 19.30
OKL-A: PK69 – BSoD @ Stadikka, kenttä 2
Jan 16 @ 19.30 – 20.00
 
OKL-B Tä: Pinppi – eCCp 20.00
OKL-B Tä: Pinppi – eCCp @ Kenttä 2
Jan 16 @ 20.00 – 20.30
 
Tu: OP – 9+cmbnis 20.00
Tu: OP – 9+cmbnis @ Kenttä 1
Jan 16 @ 20.00 – 20.30
 
20
23
Aim – Tekla @kenttä1 18.30
Aim – Tekla @kenttä1
Jan 23 @ 18.30 – 19.00
 
OKL-A: SB – PööT 18.30
OKL-A: SB – PööT
Jan 23 @ 18.30 – 19.00
@kenttä 2
OKL-A: SB – AiM 19.00
OKL-A: SB – AiM
Jan 23 @ 19.00 – 19.30
@kenttä 1
Suha-Tekla 19.00
Suha-Tekla @ kenttä 2
Jan 23 @ 19.00 – 19.30
OKL-A: SuppoHauet-Tekniikan Ihmelapaset, kenttä 2. (1.peli)
Aim – Suha @kenttä1 19.30
Aim – Suha @kenttä1
Jan 23 @ 19.30 – 20.00
 
OKL-A: SB – Tekla 19.30
OKL-A: SB – Tekla
Jan 23 @ 19.30 – 20.00
@kenttä 2
OKL-B Tä: KLONKKU – Pinppi 20.00
OKL-B Tä: KLONKKU – Pinppi @ Kenttä 1
Jan 23 @ 20.00 – 20.30
 
25
Tekla – Kakkossaajat (tupla) 18.00
Tekla – Kakkossaajat (tupla) @ Kenttä 2
Jan 25 @ 18.00 – 19.00
 
SuHa-Tekla 19.00
SuHa-Tekla @ kenttä 2
Jan 25 @ 19.00 – 19.30
OKL-A: SuppoHauet-Tekniikan Ihmelapaset, kenttä 2 (2. peli)
26
27
28
29
30
31