Kalenteri

Jäsenistö voi varata kyykkästadionin kenttiä vain OAMKin järjestämien liigojen pelejä varten. Kaikki muut jäsenistön ja kiltojen varaukset (esim. kyykkäintrot) tulee varata hallituksen kautta ottamalla yhteyttä sähköpostitse osoitteeseen oamk (at) otit.fi

 

ma ti ke to pe la su
2
7
RK – 9+cmbnis 17.00
RK – 9+cmbnis @ Kenttä 2
Feb 7 @ 17.00 – 17.30
 
OKL B: Tu: 9+cmbnis – TeSu 17.30
OKL B: Tu: 9+cmbnis – TeSu @ Kyykkästadion 1
Feb 7 @ 17.30 – 18.00
 
RK – Plugi 17.30
RK – Plugi @ Kenttä 2
Feb 7 @ 17.30 – 18.00
 
OKL-B Tu: Team Suppa vs Naarastöpselit 18.00
OKL-B Tu: Team Suppa vs Naarastöpselit @ Kenttä 1
Feb 7 @ 18.00 – 18.30
 
OKL B: SIKGT – #swag 18.30
OKL B: SIKGT – #swag @ Kenttä 1
Feb 7 @ 18.30 – 19.00
 
OKL-A: SB – Pinky 18.30
OKL-A: SB – Pinky
Feb 7 @ 18.30 – 19.00
@kenttä2
Aim – Pinky @kenttä 2 19.00
Aim – Pinky @kenttä 2
Feb 7 @ 19.00 – 19.30
 
OKL-A: SB-Oss 19.00
OKL-A: SB-Oss
Feb 7 @ 19.00 – 19.30
@kenttä1
Aim – Hanpit @kenttä2 19.30
Aim – Hanpit @kenttä2
Feb 7 @ 19.30 – 20.00
 
OKL-A: Tekla – Pinky 19.30
OKL-A: Tekla – Pinky @ Kenttä 1
Feb 7 @ 19.30 – 20.00
 
OKL-B Tu: Naarastöpselit vs Olvin Pingviinit 19.30
OKL-B Tu: Naarastöpselit vs Olvin Pingviinit @ Parkkipaikka
Feb 7 @ 19.30 – 20.00
 
Aim – Oss 2 @parkkis 20.00
Aim – Oss 2 @parkkis
Feb 7 @ 20.00 – 20.30
 
OKL-A: Tekla – Hanpit (tupla) 20.00
OKL-A: Tekla – Hanpit (tupla) @ Kenttä 2
Feb 7 @ 20.00 – 21.00
 
OKL-B: 9cmbnis-SIK Raiders 20.00
OKL-B: 9cmbnis-SIK Raiders @ Kenttä 1
Feb 7 @ 20.00 – 20.30
 
OKL-B Tu: Olvin Pingviinit 18cmbnis 21.00
OKL-B Tu: Olvin Pingviinit 18cmbnis @ Kenttä 2
Feb 7 @ 21.00 – 21.30
 
8
#swag.jr vs PePPy 17.00
#swag.jr vs PePPy @ Kyykkästadion 1
Feb 8 @ 17.00 – 17.30
 
OKL-A: Tmu-SB 17.30
OKL-A: Tmu-SB
Feb 8 @ 17.30 – 18.00
@kenttä2
OKL-A: Tmu – SuHa 18.00
OKL-A: Tmu – SuHa @ kenttä 2
Feb 8 @ 18.00 – 18.30
 
OKL-B: 9cmbnis – RK 18.00
OKL-B: 9cmbnis – RK @ Kenttä 1
Feb 8 @ 18.00 – 18.30
 
Tu: Kapula pojat – SIK Raiders 18.00
Tu: Kapula pojat – SIK Raiders @ Parkkis
Feb 8 @ 18.00 – 18.30
 
D – PaH 18.30
D – PaH @ kenttä 2
Feb 8 @ 18.30 – 19.00
 
OKL B: #swag – P-69 18.30
OKL B: #swag – P-69 @ Parkkis
Feb 8 @ 18.30 – 19.00
 
OKL-B Tu: Olvin Pingviinit – Kapulapojat 18.30
OKL-B Tu: Olvin Pingviinit – Kapulapojat @ Parkkikset
Feb 8 @ 18.30 – 19.00
 
PePPy – Raiders @kenttä 1 18.30
PePPy – Raiders @kenttä 1
Feb 8 @ 18.30 – 19.00
 
OKL B: Droit – #swag 19.00
OKL B: Droit – #swag @ parkkis
Feb 8 @ 19.00 – 19.30
 
OKL B: Team Suppa – SIK Raiders (parkkis) 19.00
OKL-A: Hanpit – BSoD 19.00
OKL-A: Hanpit – BSoD @ Stadikka, kenttä 1
Feb 8 @ 19.00 – 19.30
 
HaKa – Droit (parkkiksella) 19.30
HaKa – Droit (parkkiksella)
Feb 8 @ 19.30 – 20.00
 
OKL A: Oss – Suha 19.30
OKL A: Oss – Suha @ kenttä 2
Feb 8 @ 19.30 – 20.00
 
OKL-A: BSoD – Hanpit 19.30
OKL-A: BSoD – Hanpit @ Stadikka, kenttä 1
Feb 8 @ 19.30 – 20.00
 
OKL-B: PaH – eCCp @parkkipaikka 19.30
OKL-B: PaH – eCCp @parkkipaikka @ parkkipaikka
Feb 8 @ 19.30 – 20.00
 
OKL B: TäH – Droit @ Parkkis 20.00
OKL-B Tu: rairai – 9+cmbnis 20.00
OKL-B Tu: rairai – 9+cmbnis @ Kyykkästadion 2
Feb 8 @ 20.00 – 20.30
 
OKL-B: PaH – Aim_KiM @parkkis 20.00
OKL-B: PaH – Aim_KiM @parkkis @ @parkkis
Feb 8 @ 20.00 – 20.30
 
OKL B: Tu: PePPy – 9+cmbnis 20.30
OKL B: Tu: PePPy – 9+cmbnis @ Kyykkästadion 2
Feb 8 @ 20.30 – 21.00
 
9
12
13
16
19
20
Hanpit – Tmu 18.30
Hanpit – Tmu @ Kenttä 2
Feb 20 @ 18.30 – 21.00
 
21
24
25
26
SuHa-Tekla 18.00
SuHa-Tekla @ kenttä 1
Feb 26 @ 18.00 – 21.30
OKL-A välierä: SuppoHauet-Tekniikan Ihmelapaset
Hanpit – AiM 18.30
Hanpit – AiM @ Kenttä 2
Feb 26 @ 18.30 – 21.00
 
28