Kalenteri

Jäsenistö voi varata kyykkästadionin kenttiä vain OAMKin järjestämien liigojen pelejä varten. Kaikki muut jäsenistön ja kiltojen varaukset (esim. kyykkäintrot) tulee varata hallituksen kautta ottamalla yhteyttä sähköpostitse osoitteeseen oamk (at) otit.fi

 

ma ti ke to pe la su
2
8
#swag.jr vs PePPy 17.00
#swag.jr vs PePPy @ Kyykkästadion 1
Feb 8 @ 17.00 – 17.30
 
OKL-B: 9cmbnis – RK 18.00
OKL-B: 9cmbnis – RK @ Kenttä 1
Feb 8 @ 18.00 – 18.30
 
Tu: Kapula pojat – SIK Raiders 18.00
Tu: Kapula pojat – SIK Raiders @ Parkkis
Feb 8 @ 18.00 – 18.30
 
D – PaH 18.30
D – PaH @ kenttä 2
Feb 8 @ 18.30 – 19.00
 
OKL B: #swag – P-69 18.30
OKL B: #swag – P-69 @ Parkkis
Feb 8 @ 18.30 – 19.00
 
OKL-B Tu: Olvin Pingviinit – Kapulapojat 18.30
OKL-B Tu: Olvin Pingviinit – Kapulapojat @ Parkkikset
Feb 8 @ 18.30 – 19.00
 
PePPy – Raiders @kenttä 1 18.30
PePPy – Raiders @kenttä 1
Feb 8 @ 18.30 – 19.00
 
OKL B: Droit – #swag 19.00
OKL B: Droit – #swag @ parkkis
Feb 8 @ 19.00 – 19.30
 
OKL B: Team Suppa – SIK Raiders (parkkis) 19.00
SuHa-PaH 19.00
SuHa-PaH @ kenttä 2
Feb 8 @ 19.00 – 19.30
Liigacup 3.kierros: SuppoHauet – Tuol Pual Haukke
HaKa – Droit (parkkiksella) 19.30
HaKa – Droit (parkkiksella)
Feb 8 @ 19.30 – 20.00
 
OKL-B: PaH – eCCp @parkkipaikka 19.30
OKL-B: PaH – eCCp @parkkipaikka @ parkkipaikka
Feb 8 @ 19.30 – 20.00
 
Liigacup: Hanpit – BSoD 20.00
Liigacup: Hanpit – BSoD @ Stadikka, kenttä 1
Feb 8 @ 20.00 – 20.30
 
OKL B: TäH – Droit @ Parkkis 20.00
OKL-B Tu: rairai – 9+cmbnis 20.00
OKL-B Tu: rairai – 9+cmbnis @ Kyykkästadion 2
Feb 8 @ 20.00 – 20.30
 
OKL-B: PaH – Aim_KiM @parkkis 20.00
OKL-B: PaH – Aim_KiM @parkkis @ @parkkis
Feb 8 @ 20.00 – 20.30
 
OKL B: Tu: PePPy – 9+cmbnis 20.30
OKL B: Tu: PePPy – 9+cmbnis @ Kyykkästadion 2
Feb 8 @ 20.30 – 21.00
 
9
12
13
15
16
17
Liigacup: SuHa-SB 11.30
Liigacup: SuHa-SB @ kenttä 2
Feb 17 @ 11.30 – 12.00
Liigacupin puolivälierä: SuHa-SB
19
20
21
24
25
Hanpit – Tekla 19.00
Hanpit – Tekla @ Kenttä 2
Feb 25 @ 19.00 – 19.30
 
26
28