Kalenteri

Jäsenistö voi varata kyykkästadionin kenttiä vain OAMKin järjestämien liigojen pelejä varten. Kaikki muut jäsenistön ja kiltojen varaukset (esim. kyykkäintrot) tulee varata hallituksen kautta ottamalla yhteyttä sähköpostitse osoitteeseen oamk (at) otit.fi

 

ma ti ke to pe la su
1
2
3
OKL A: Tekla – TheNGY 18.00
OKL A: Tekla – TheNGY
Jan 3 @ 18.00 – 19.00
Ykköskentällä tuplapeli.
4
5
6
7
8
10
OKL-A: BSoD-TNGY 18.00
OKL-A: BSoD-TNGY @ Kenttä2
Jan 10 @ 18.00 – 18.30
 
OKL-A: BSoD-TP 18.30
OKL-A: BSoD-TP @ kenttä 2
Jan 10 @ 18.30 – 19.00
 
OKL A: TP – Tenky 19.00
OKL A: TP – Tenky @ Kenttä 2
Jan 10 @ 19.00 – 20.00
Kakkosottelu
13
14
15
OKL-A: BSoD-Hanpit 14.00
OKL-A: BSoD-Hanpit @ Kenttä1
Jan 15 @ 14.00 – 14.30
 
OKL A: OSS – AiM 14.30
OKL A: OSS – AiM @ Kenttä 2
Jan 15 @ 14.30 – 15.00
 
OKL-A: BSoD- Ossaajat 15.00
OKL-A: BSoD- Ossaajat @ Kenttä1
Jan 15 @ 15.00 – 15.30
 
17
TP-SuHa 18.00
TP-SuHa @ kenttä 2
Jan 17 @ 18.00 – 18.30
 
OKL-A: SuHa -BSoD 18.30
OKL-A: SuHa -BSoD @ Kenttä1
Jan 17 @ 18.30 – 19.00
 
TP-PK69 18.30
TP-PK69 @ kenttä 2
Jan 17 @ 18.30 – 19.00
 
OKL-A: TekLa -BSoD 19.00
OKL-A: TekLa -BSoD @ Kenttä1
Jan 17 @ 19.00 – 19.30
 
Suha-Pinky-69 19.00
Suha-Pinky-69 @ kenttä2
Jan 17 @ 19.00 – 19.30
A: Suha-Pinky-69, KENTTÄ 2
OKL A: Suha – TheNGY 19.30
OKL A: Suha – TheNGY
Jan 17 @ 19.30 – 20.00
 
Tekla-Ossaajat 2 peliä (kenttä 1) 19.30
18
Hanpit – Pinky-69 18.00
Hanpit – Pinky-69 @ Kenttä 1
Jan 18 @ 18.00 – 19.00
 
Hanpit – TheNGY 19.00
Hanpit – TheNGY @ Kenttä 1
Jan 18 @ 19.00 – 19.30
 
OKL-A: SB – Jryö 19.00
OKL-A: SB – Jryö @ Kenttä 2
Jan 18 @ 19.00 – 20.00
 
OKL A: SB – TheNGY 20.00
OKL A: SB – TheNGY @ Kenttä 2
Jan 18 @ 20.00 – 20.30
 
20
OKL-A: BSoD- AiM 19.00
OKL-A: BSoD- AiM @ Kenttä2
Jan 20 @ 19.00 – 20.00
 
21
22
23
OKL-A: Pinky-SuHa 19.00
OKL-A: Pinky-SuHa @ kenttä 2
Jan 23 @ 19.00 – 19.30
OKL-A: Pinky-69 – SuppoHauet, kenttä 2
AiM – SuHa @kenttä 2 19.30
AiM – SuHa @kenttä 2
Jan 23 @ 19.30 – 20.00
 
SB – Pinky-69 19.30
SB – Pinky-69 @ Kenttä 1
Jan 23 @ 19.30 – 20.00
 
Aim – Pinky @kenttä 2 20.00
Aim – Pinky @kenttä 2
Jan 23 @ 20.00 – 20.30
 
SB – SuHa 20.00
SB – SuHa @ Kenttä 1
Jan 23 @ 20.00 – 20.30
 
24
25
26
OKL-A: TNGY-SuHa 19.00
OKL-A: TNGY-SuHa @ kenttä 2
Jan 26 @ 19.00 – 19.30
OKL-A: The No Good Yellows – SuppoHauet, kenttä 2
SB – Hanpit (tuplapeli) 19.00
SB – Hanpit (tuplapeli) @ Kenttä 1
Jan 26 @ 19.00 – 20.00
 
OKL-A: OSS – SB 20.00
OKL-A: OSS – SB @ Kenttä 1
Jan 26 @ 20.00 – 20.30
 
27
28
29
31
JRYÖ-SuHa 18.00
JRYÖ-SuHa @ kenttä 2
Jan 31 @ 18.00 – 19.00
OKL-A: Jarrutytöt – SuppoHauet, TUPLAPELI, kenttä 2
BSoD-JRYÖ 19.00
BSoD-JRYÖ @ kenttä 1
Jan 31 @ 19.00 – 20.00
OKL-A: Bingbong Sanoi ovikello Dingdong – Jarrutytöt, TUPLAPELI, kenttä 1
Oss-SuHa 19.00
Oss-SuHa @ kenttä 2
Jan 31 @ 19.00 – 19.30
OKL-A: Ossaajat-SuppoHauet, kenttä 2
TP-AiM 19.30
TP-AiM @ kenttä 2
Jan 31 @ 19.30 – 20.00
 
AiM-TP 20.00
AiM-TP @ kenttä 1
Jan 31 @ 20.00 – 20.30
 
SuHa-BSoD 20.00
SuHa-BSoD @ kenttä 2
Jan 31 @ 20.00 – 20.30
OKL-A: BSoD-SuHa, kenttä 2