Kalenteri

Jäsenistö voi varata kyykkästadionin kenttiä vain OAMKin järjestämien liigojen pelejä varten. Kaikki muut jäsenistön ja kiltojen varaukset (esim. kyykkäintrot) tulee varata hallituksen kautta ottamalla yhteyttä sähköpostitse osoitteeseen oamk (at) otit.fi

 

ma ti ke to pe la su
2
3
OKL A: Tekla – TheNGY 18.00
OKL A: Tekla – TheNGY
Jan 3 @ 18.00 – 19.00
Ykköskentällä tuplapeli.
4
5
6
7
Hallituksenvaihto-ottelusarja 19.30
Hallituksenvaihto-ottelusarja
Jan 7 @ 19.30 – 23.30
Hukka-Hanskan Metsästysstadion, kenttä 1. Paras viidestä. Tasatilanteessa pikauusinta.
10
OKL-A: BSoD-TNGY 18.00
OKL-A: BSoD-TNGY @ Kenttä2
Jan 10 @ 18.00 – 18.30
 
OKL-A: BSoD-TP 18.30
OKL-A: BSoD-TP @ kenttä 2
Jan 10 @ 18.30 – 19.00
 
OKL A: TP – Tenky 19.00
OKL A: TP – Tenky @ Kenttä 2
Jan 10 @ 19.00 – 20.00
Kakkosottelu
11
Hanpit – JRYÖ 19.00
Hanpit – JRYÖ @ Kenttä 1
Jan 11 @ 19.00 – 20.00
 
T: HaKa vs. AiM_B 19.00
T: HaKa vs. AiM_B @ Kyykkästadion 2
Jan 11 @ 19.00 – 19.30
B-sarja HaukiKaunottaret (HaKa) vs. Aito Mane-Boa (AiM_B)
Plugi vs. AiM_B 19.30
Plugi vs. AiM_B @ Kenttä 2
Jan 11 @ 19.30 – 20.00
B Topside: Naarastöpselit (Plugi) vs. Aito Mane-Boa (AiM_B)
AiM – JRYÖ @kenttä1 20.00
AiM – JRYÖ @kenttä1
Jan 11 @ 20.00 – 21.00
 
13
14
HaukiKaunottaret – SIK raiders 13.00
HaukiKaunottaret – SIK raiders @ Kyykkästadion 1
Jan 14 @ 13.00 – 13.30
Liigacup 1. kierros: HaukiKaunottaret – SIK raiders
Haka – Plugi (kenttä 1) 13.30
Haka – Plugi (kenttä 1)
Jan 14 @ 13.30 – 14.00
 
SS – HaGei (Kenttä 2) 14.00
SS – HaGei (Kenttä 2)
Jan 14 @ 14.00 – 14.30
 
17
OKL – C: TJ – K69 @Kenttä 1 17.00
OKL – C: TJ – K69 @Kenttä 1
Jan 17 @ 17.00 – 17.30
 
Haukiem – Pinky-69 18.00
Haukiem – Pinky-69 @ Kenttä 1
Jan 17 @ 18.00 – 18.30
Liigacup 2.kierros
TP-SuHa 18.00
TP-SuHa @ kenttä 2
Jan 17 @ 18.00 – 18.30
 
OKL-A: SuHa -BSoD 18.30
OKL-A: SuHa -BSoD @ Kenttä1
Jan 17 @ 18.30 – 19.00
 
TP-PK69 18.30
TP-PK69 @ kenttä 2
Jan 17 @ 18.30 – 19.00
 
OKL-A: TekLa -BSoD 19.00
OKL-A: TekLa -BSoD @ Kenttä1
Jan 17 @ 19.00 – 19.30
 
Suha-Pinky-69 19.00
Suha-Pinky-69 @ kenttä2
Jan 17 @ 19.00 – 19.30
A: Suha-Pinky-69, KENTTÄ 2
OKL A: Suha – TheNGY 19.30
OKL A: Suha – TheNGY
Jan 17 @ 19.30 – 20.00
 
Tekla-Ossaajat 2 peliä (kenttä 1) 19.30
21
OLuT-kyykkä 12.00
OLuT-kyykkä @ Norssin parkkis
Jan 21 @ 12.00 – 17.00
 
OKL-B #swag.jr vs. AiM_B 13.00
OKL-B #swag.jr vs. AiM_B @ Kenttä 1 Stadion
Jan 21 @ 13.00 – 13.30
Teini-ikäiset mutanttiarjalaisgilbigonnad vs. Aito Mane-Boa
SS – #swag (kenttä 1) 15.00
SS – #swag (kenttä 1) @ Kenttä 1
Jan 21 @ 15.00 – 15.30
 
PROSE-OPTIEM-ARK kyykkäintro 16.30
PROSE-OPTIEM-ARK kyykkäintro @ Parkkis
Jan 21 @ 16.30 – 18.00
 
23
OKL-A: Pinky-SuHa 19.00
OKL-A: Pinky-SuHa @ kenttä 2
Jan 23 @ 19.00 – 19.30
OKL-A: Pinky-69 – SuppoHauet, kenttä 2
AiM – SuHa @kenttä 2 19.30
AiM – SuHa @kenttä 2
Jan 23 @ 19.30 – 20.00
 
SB – Pinky-69 19.30
SB – Pinky-69 @ Kenttä 1
Jan 23 @ 19.30 – 20.00
 
Aim – Pinky @kenttä 2 20.00
Aim – Pinky @kenttä 2
Jan 23 @ 20.00 – 20.30
 
SB – SuHa 20.00
SB – SuHa @ Kenttä 1
Jan 23 @ 20.00 – 20.30
 
24
OKL-B AiM_B – VMP 20.30
OKL-B AiM_B – VMP @ Kenttä 2
Jan 24 @ 20.30 – 21.00
Aito Mane-Boa (AiM_B) vs. Väkisinmakuupussi (VMP)
26
SS – Droit 18.30
SS – Droit @ Kenttä 1
Jan 26 @ 18.30 – 19.00
 
OKL-A: TNGY-SuHa 19.00
OKL-A: TNGY-SuHa @ kenttä 2
Jan 26 @ 19.00 – 19.30
OKL-A: The No Good Yellows – SuppoHauet, kenttä 2
SB – Hanpit (tuplapeli) 19.00
SB – Hanpit (tuplapeli) @ Kenttä 1
Jan 26 @ 19.00 – 20.00
 
Cabin Crew – Pinppi-69 19.30
Cabin Crew – Pinppi-69 @ Kenttä 2
Jan 26 @ 19.30 – 20.00
 
CUP: Thengy – Oss 19.30
CUP: Thengy – Oss
Jan 26 @ 19.30 – 20.00
Parkkis
M: SIK Raiders vs Cabin Crew 20.00
M: SIK Raiders vs Cabin Crew @ Kenttä 2
Jan 26 @ 20.00 – 20.30
 
OKL-A: OSS – SB 20.00
OKL-A: OSS – SB @ Kenttä 1
Jan 26 @ 20.00 – 20.30
 
27
TP – PÖÖT 19.00
TP – PÖÖT @ Kenttä1.
Jan 27 @ 19.00 – 19.30
 
31
JRYÖ-SuHa 18.00
JRYÖ-SuHa @ kenttä 2
Jan 31 @ 18.00 – 19.00
OKL-A: Jarrutytöt – SuppoHauet, TUPLAPELI, kenttä 2
BSoD-JRYÖ 19.00
BSoD-JRYÖ @ kenttä 1
Jan 31 @ 19.00 – 20.00
OKL-A: Bingbong Sanoi ovikello Dingdong – Jarrutytöt, TUPLAPELI, kenttä 1
Oss-SuHa 19.00
Oss-SuHa @ kenttä 2
Jan 31 @ 19.00 – 19.30
OKL-A: Ossaajat-SuppoHauet, kenttä 2
TP-AiM 19.30
TP-AiM @ kenttä 2
Jan 31 @ 19.30 – 20.00
 
AiM-TP 20.00
AiM-TP @ kenttä 1
Jan 31 @ 20.00 – 20.30
 
M: TUHEROT vs KapulaPojat 20.00
M: TUHEROT vs KapulaPojat @ Parkkis
Jan 31 @ 20.00 – 20.30
 
SuHa-BSoD 20.00
SuHa-BSoD @ kenttä 2
Jan 31 @ 20.00 – 20.30
OKL-A: BSoD-SuHa, kenttä 2
Liigacup: VMP – Tuherot 20.30
Liigacup: VMP – Tuherot @ Kenttä 1
Jan 31 @ 20.30 – 21.00