Kalenteri

Jäsenistö voi varata kyykkästadionin kenttiä vain OAMKin järjestämien liigojen pelejä varten. Kaikki muut jäsenistön ja kiltojen varaukset (esim. kyykkäintrot) tulee varata hallituksen kautta ottamalla yhteyttä sähköpostitse osoitteeseen oamk (at) otit.fi

 

ma ti ke to pe la su
4
OTiT Kyykkäturnaus 12.00
OTiT Kyykkäturnaus
Feb 4 @ 12.00
@parkkikset, finaali mahdollisesti stadikalla
HanPB – #swag 15.00
HanPB – #swag @ 1
Feb 4 @ 15.00 – 15.30
 
HanPB – SS 15.30
HanPB – SS @ 1
Feb 4 @ 15.30 – 16.00
 
7
Tekla-TP (kenttä 1) 18.00
Tekla-TP (kenttä 1)
Feb 7 @ 18.00 – 19.00
 
OKL A: TheNGY – Oss 19.00
OKL A: TheNGY – Oss
Feb 7 @ 19.00 – 19.30
Ossaajien ja keltaisten kemistien toinen jännittävä kohtaaminen kyykkästadionin kentällä 2.
OKL-A: PK69 – BSoD 19.00
OKL-A: PK69 – BSoD @ Kenttä1
Feb 7 @ 19.00 – 19.30
 
OKL-A: OSS – AiM 19.30
OKL-A: OSS – AiM @ Kenttä 2
Feb 7 @ 19.30 – 20.00
 
OKL-A: TNGY – BSoD 19.30
OKL-A: TNGY – BSoD @ kenttä1
Feb 7 @ 19.30 – 20.00
 
AiM- TNGY @kenttä2 20.00
AiM- TNGY @kenttä2
Feb 7 @ 20.00 – 20.30
 
OKL-A: Ossaajat – BSoD 20.00
OKL-A: Ossaajat – BSoD @ Kenttä1
Feb 7 @ 20.00 – 20.30
 
12
Sunnuntaikyykkä (Kyykkästadion 1 & 2) 12.00
Sunnuntaikyykkä (Kyykkästadion 1 & 2)
Feb 12 @ 12.00 – 13.00
(Kyykkästadionin kentät 1 & 2)
OKL-A: SB – BSoD 20.30
OKL-A: SB – BSoD @ Kenttä1
Feb 12 @ 20.30 – 21.00
 
OKL-A: TP-BSoD 21.00
OKL-A: TP-BSoD @ kenttä1
Feb 12 @ 21.00 – 21.30
 
13
SuHa-Tekla 18.00
SuHa-Tekla @ kenttä 2
Feb 13 @ 18.00 – 18.30
OKL-A: Suha-Tekla, kenttä 2
Suha-Hanpit, tuplapeli 18.30
Suha-Hanpit, tuplapeli @ kenttä 2
Feb 13 @ 18.30 – 19.30
OKL-A: Suha-Hanpit x2, kenttä 2, Åke_Gullmes_hommia
14
15
23
PKL D: H&M – HaKaNe 16.30
PKL D: H&M – HaKaNe
Feb 23 @ 16.30 – 17.00
@kenttä 1
SuHa-JRYÖ 17.30
SuHa-JRYÖ @ kenttä 2
Feb 23 @ 17.30 – 18.00
Liigacup 4.kierros: SuppoHauet-Jarrutytöt, kenttä 2
Koneen kiltamestaruuskyykkä 2017 @Parkkis 18.00
Playoff A: Suha . TheNGY 18.00
Playoff A: Suha . TheNGY
Feb 23 @ 18.00 – 20.30
A-sarjan pleijaripeli suha – tngy. Jännittävä spektaakkeli stadionin kentällä 1.
PKL B: Kakadu – DT @ kenttä 2 18.30
PKL B: Kakadu – DT @ kenttä 2
Feb 23 @ 18.30 – 19.00
 
PKL C: SM – BoSS 19.00
PKL C: SM – BoSS @ Kenttä 2
Feb 23 @ 19.00 – 19.30
 
PKL C: SM – A&A 19.30
PKL C: SM – A&A @ Kenttä 2
Feb 23 @ 19.30 – 20.00
 
PKL F: PJ vs. sdlkcfja 20.00
PKL F: PJ vs. sdlkcfja @ Kenttä 1
Feb 23 @ 20.00 – 20.30
Suha-Tenkyn jälkeen ykköskentällä, 20:00 alkaen.
PKL F: sdlkcfja-MaSu++ 20.30
PKL F: sdlkcfja-MaSu++ @ kenttä 1
Feb 23 @ 20.30 – 21.00
 
24
PKL C: NTF-A&A 16.30
PKL C: NTF-A&A @ Kenttä 2
Feb 24 @ 16.30 – 17.00
 
PKL A: RaHa – RuPa 19.00
PKL A: RaHa – RuPa
Feb 24 @ 19.00 – 19.30
Kenttä 2
PKL C: NTF-BoSS 19.00
PKL C: NTF-BoSS @ Kenttä 1
Feb 24 @ 19.00 – 19.30
 
PKL C: SM – NTF 19.30
PKL C: SM – NTF @ Kenttä 1
Feb 24 @ 19.30 – 20.00
 
25