Kalenteri

Jäsenistö voi varata kyykkästadionin kenttiä vain OAMKin järjestämien liigojen pelejä varten. Kaikki muut jäsenistön ja kiltojen varaukset (esim. kyykkäintrot) tulee varata hallituksen kautta ottamalla yhteyttä sähköpostitse osoitteeseen oamk (at) otit.fi

 

ma ti ke to pe la su
1
2
3
4
Aim – SB @kenttä2 18.30
Aim – SB @kenttä2
Jan 4 @ 18.30 – 19.00
 
OKL-A: AiM-SuHA 19.00
OKL-A: AiM-SuHA @ kenttä 2
Jan 4 @ 19.00 – 19.30
OKL-A: AiM-SuHa, 1. peli. Kenttä 2.
PK69 vs SB 19.00
PK69 vs SB @ Kenttä 1
Jan 4 @ 19.00 – 19.30
 
Aim – PK69 @kenttä1 19.30
Aim – PK69 @kenttä1
Jan 4 @ 19.30 – 20.00
 
OKL-A: SB-SuHa 19.30
OKL-A: SB-SuHa @ kenttä 2
Jan 4 @ 19.30 – 20.00
OKL-A: SB-SuHa, 1. peli. kenttä 2
5
6
7
8
10
11
Han – Oss 18.00
Han – Oss @ Kenttä 1
Jan 11 @ 18.00 – 19.00
 
SuHa – PK69 19.00
SuHa – PK69 @ Kenttä 2
Jan 11 @ 19.00 – 19.30
 
12
13
14
OKL-A: SuHa-P-69 (2.ottelu) 16.30
OKL-A: SuHa-P-69 (2.ottelu) @ kenttä 2
Jan 14 @ 16.30 – 17.00
OKL-A: SuppoHauet-Pinky-69 (2. ottelu)
OKL-A: TMU – PK69 17.00
OKL-A: TMU – PK69 @ Kenttä 2
Jan 14 @ 17.00 – 17.30
 
OKL-A: SuHa-Tmu 17.30
OKL-A: SuHa-Tmu @ kenttä 1
Jan 14 @ 17.30 – 18.00
OKL-A: SuppoHauet-Kakkossaajat (1. ottelu)
15
BSoD – PööT 17.30
BSoD – PööT @ Kenttä 2
Jan 15 @ 17.30 – 18.00
 
16
Aim – Pööt @kenttä1 17.30
Aim – Pööt @kenttä1
Jan 16 @ 17.30 – 18.00
 
Aim – Ossaajat @kenttä1 18.00
Aim – Ossaajat @kenttä1
Jan 16 @ 18.00 – 18.30
 
OKL-A: SuHa-PööT 18.00
OKL-A: SuHa-PööT @ kenttä 2
Jan 16 @ 18.00 – 18.30
OKL-A: SuppoHauet-Puppelikukkeli etc., kenttä 2
OKL-A: SuHa-Oss 18.30
OKL-A: SuHa-Oss @ kenttä 1
Jan 16 @ 18.30 – 19.00
OKL-A: SuppoHauet-Ossaajat, kenttä 1
Pööt vs PK69 @kenttä2 18.30
Pööt vs PK69 @kenttä2
Jan 16 @ 18.30 – 19.00
 
OKL A: Oss – Pinky 19.00
OKL A: Oss – Pinky @ Kenttä 1
Jan 16 @ 19.00 – 19.30
 
OKL-A: SuHa -BSoD 19.00
OKL-A: SuHa -BSoD @ Stadikka, kenttä 2
Jan 16 @ 19.00 – 19.30
 
OKL-A: PK69 – BSoD 19.30
OKL-A: PK69 – BSoD @ Stadikka, kenttä 2
Jan 16 @ 19.30 – 20.00
 
17
18
SB – PööT 18.00
SB – PööT @ Kenttä 1
Jan 18 @ 18.00 – 18.30
 
OKL-A SB-Oss 18.30
OKL-A SB-Oss
Jan 18 @ 18.30 – 19.00
@Kenttä 1
OKL-A: Tmu – PööT 18.30
OKL-A: Tmu – PööT @ Kenttä 2
Jan 18 @ 18.30 – 19.00
 
OKL-A SB – SuHa 19.00
OKL-A SB – SuHa
Jan 18 @ 19.00 – 19.30
@kenttä 1
OKL-A SB – Tmu 19.30
OKL-A SB – Tmu
Jan 18 @ 19.30 – 20.00
@kenttä 1
SuHa – PööT 19.30
SuHa – PööT @ Kenttä 2.
Jan 18 @ 19.30 – 20.00
 
19
20
21
22
TekLa – PööT (tupla) 17.00
TekLa – PööT (tupla) @ Kenttä 2.
Jan 22 @ 17.00 – 18.00
 
Tekla – Ossaajat 18.00
Tekla – Ossaajat @ Parkkis
Jan 22 @ 18.00 – 18.30
 
OSS-PööT 18.30
OSS-PööT @ Kenttä 2.
Jan 22 @ 18.30 – 19.00
 
23
OSS – PööT 18.00
OSS – PööT @ Kenttä 2.
Jan 23 @ 18.00 – 18.30
 
Aim – Tekla @kenttä1 18.30
Aim – Tekla @kenttä1
Jan 23 @ 18.30 – 19.00
 
OKL-A: SB – PööT 18.30
OKL-A: SB – PööT
Jan 23 @ 18.30 – 19.00
@kenttä 2
OKL-A: SB – AiM 19.00
OKL-A: SB – AiM
Jan 23 @ 19.00 – 19.30
@kenttä 1
Suha-Tekla 19.00
Suha-Tekla @ kenttä 2
Jan 23 @ 19.00 – 19.30
OKL-A: SuppoHauet-Tekniikan Ihmelapaset, kenttä 2. (1.peli)
Aim – Suha @kenttä1 19.30
Aim – Suha @kenttä1
Jan 23 @ 19.30 – 20.00
 
OKL-A: SB – Tekla 19.30
OKL-A: SB – Tekla
Jan 23 @ 19.30 – 20.00
@kenttä 2
24
OKL-A: SB – Hanpit 18.00
OKL-A: SB – Hanpit
Jan 24 @ 18.00 – 19.00
Tupla @kenttä 2
Tekla-Pinky 18.30
Tekla-Pinky
Jan 24 @ 18.30 – 19.00
 
OKL-A: SB – Tekla 19.00
OKL-A: SB – Tekla
Jan 24 @ 19.00 – 19.30
@kenttä 2
Tekla – Ossaajat 19.30
Tekla – Ossaajat @ Kenttä 1
Jan 24 @ 19.30 – 20.30
 
25
SuHa-Hanpit (tuplapeli) 18.00
SuHa-Hanpit (tuplapeli) @ kenttä 1
Jan 25 @ 18.00 – 19.00
OKL-A: SuppoHauet-Hanpit (tuplapeli)
Tekla – Kakkossaajat (tupla) 18.00
Tekla – Kakkossaajat (tupla) @ Kenttä 2
Jan 25 @ 18.00 – 19.00
 
SuHa-Tekla 19.00
SuHa-Tekla @ kenttä 2
Jan 25 @ 19.00 – 19.30
OKL-A: SuppoHauet-Tekniikan Ihmelapaset, kenttä 2 (2. peli)
OKL-A: SuHa – Tmu 19.30
OKL-A: SuHa – Tmu @ Kenttä 2
Jan 25 @ 19.30 – 20.00
 
26
27
28
30
OKL-A: BSoD – Tmu (tupla) 18.30
OKL-A: BSoD – Tmu (tupla) @ Kenttä 2
Jan 30 @ 18.30 – 19.30
 
Hanpit – Tmu 19.30
Hanpit – Tmu @ Kenttä 2
Jan 30 @ 19.30 – 20.30
 
OKL-A: SuHa – BSoD 19.30
OKL-A: SuHa – BSoD @ Stadikka, kenttä 1
Jan 30 @ 19.30 – 20.00