Kalenteri

Jäsenistö voi varata kyykkästadionin kenttiä vain OAMKin järjestämien liigojen pelejä varten. Kaikki muut jäsenistön ja kiltojen varaukset (esim. kyykkäintrot) tulee varata hallituksen kautta ottamalla yhteyttä sähköpostitse osoitteeseen oamk (at) otit.fi

 

ma ti ke to pe la su
1
2
3
Liigacup: Pinppi – BSoD 18.00
Liigacup: Pinppi – BSoD @ Stadikka, kenttä 1
Jan 3 @ 18.00 – 18.30
 
4
Liigacup: SB-HaKa @kenttä2 18.00
Liigacup: SB-HaKa @kenttä2
Jan 4 @ 18.00 – 18.30
 
Aim – SB @kenttä2 18.30
Aim – SB @kenttä2
Jan 4 @ 18.30 – 19.00
 
OKL-A: AiM-SuHA 19.00
OKL-A: AiM-SuHA @ kenttä 2
Jan 4 @ 19.00 – 19.30
OKL-A: AiM-SuHa, 1. peli. Kenttä 2.
PK69 vs SB 19.00
PK69 vs SB @ Kenttä 1
Jan 4 @ 19.00 – 19.30
 
Aim – PK69 @kenttä1 19.30
Aim – PK69 @kenttä1
Jan 4 @ 19.30 – 20.00
 
OKL-A: SB-SuHa 19.30
OKL-A: SB-SuHa @ kenttä 2
Jan 4 @ 19.30 – 20.00
OKL-A: SB-SuHa, 1. peli. kenttä 2
6
8
11
Han – Oss 18.00
Han – Oss @ Kenttä 1
Jan 11 @ 18.00 – 19.00
 
Kone/Ymp/Ark Kyykkäintro 18.00
Kone/Ymp/Ark Kyykkäintro @ Parkkis
Jan 11 @ 18.00 – 19.30
 
Liigacup: #swag – Plugi 18.00
Liigacup: #swag – Plugi @ Stadion, Kenttä 2
Jan 11 @ 18.00 – 18.30
 
SuHa – PK69 19.00
SuHa – PK69 @ Kenttä 2
Jan 11 @ 19.00 – 19.30
 
Liigacup PaH- OP kenttä 1 19.30
Liigacup PaH- OP kenttä 1
Jan 11 @ 19.30 – 20.00
 
20.30
Jan 11 @ 20.30 – 21.00
 
12
Liigacup: TekLa – SIKGT 17.00
Liigacup: TekLa – SIKGT @ Kyykkästadion 2
Jan 12 @ 17.00 – 17.30
 
OKL-B: KapulaPojat – Haukiem 17.30
OKL-B: KapulaPojat – Haukiem @ Kyykkästadion 1
Jan 12 @ 17.30 – 18.00
 
Liigacup: SuHa-Haukiem 18.00
Liigacup: SuHa-Haukiem @ kenttä 2
Jan 12 @ 18.00 – 18.30
Liigacup: SuppoHauet-Haukiem
Kyykkäsetti-inventaario wcokia varten 18.30
Kyykkäsetti-inventaario wcokia varten @ kenttä 1
Jan 12 @ 18.30 – 19.30
Kyykkäsetit tarkastetaan ja pakataan WCOKia varten a la ykköskenttä.
14
Sunnuntaikyykkä (Kyykkästadion 1 & 2) 12.00
Sunnuntaikyykkä (Kyykkästadion 1 & 2)
Jan 14 @ 12.00 – 13.00
(Kyykkästadionin kentät 1 & 2)
2.k KLONKKU – PööT 15.00
2.k KLONKKU – PööT @ Kenttä 2.
Jan 14 @ 15.00 – 15.30
 
Liigacup: Tmu – AiM_KiM 16.30
Liigacup: Tmu – AiM_KiM @ Kenttä 2
Jan 14 @ 16.30 – 17.00
 
OKL-A: SuHa-P-69 (2.ottelu) 16.30
OKL-A: SuHa-P-69 (2.ottelu) @ kenttä 2
Jan 14 @ 16.30 – 17.00
OKL-A: SuppoHauet-Pinky-69 (2. ottelu)
OKL-A: TMU – PK69 17.00
OKL-A: TMU – PK69 @ Kenttä 2
Jan 14 @ 17.00 – 17.30
 
Liigacup: PePPy – PK69 17.30
Liigacup: PePPy – PK69 @ Kenttä 2
Jan 14 @ 17.30 – 18.00
 
OKL-A: SuHa-Tmu 17.30
OKL-A: SuHa-Tmu @ kenttä 1
Jan 14 @ 17.30 – 18.00
OKL-A: SuppoHauet-Kakkossaajat (1. ottelu)
OKL-B Tu: 9cmbnis-PePPy 18.00
OKL-B Tu: 9cmbnis-PePPy @ Stadikka 2
Jan 14 @ 18.00 – 18.30
 
Tä: SIKGT vs. PaH 18.00
Tä: SIKGT vs. PaH @ Kyykkästadion 1
Jan 14 @ 18.00 – 18.30
 
Tu: 9cmbnis – #swag.jr 18.30
Tu: 9cmbnis – #swag.jr @ Stadikka 2
Jan 14 @ 18.30 – 19.00
 
Tu: OKL-B OP-PePPy 18.30
Tu: OKL-B OP-PePPy @ Kenttä 1
Jan 14 @ 18.30 – 19.00
 
Liigacup: rairai – BSoD 19.00
Liigacup: rairai – BSoD @ Stadikka, kenttä 2
Jan 14 @ 19.00 – 19.30
 
OKL B: OP – #swag.jr 19.00
OKL B: OP – #swag.jr @ Kyykkästadion 1
Jan 14 @ 19.00 – 19.30
 
Tu: rairai vs. OP 19.30
Tu: rairai vs. OP @ Kyykkästadion 2
Jan 14 @ 19.30 – 20.00
 
16
Aim – Pööt @kenttä1 17.30
Aim – Pööt @kenttä1
Jan 16 @ 17.30 – 18.00
 
Aim – Ossaajat @kenttä1 18.00
Aim – Ossaajat @kenttä1
Jan 16 @ 18.00 – 18.30
 
OKL-A: SuHa-PööT 18.00
OKL-A: SuHa-PööT @ kenttä 2
Jan 16 @ 18.00 – 18.30
OKL-A: SuppoHauet-Puppelikukkeli etc., kenttä 2
OKL-A: SuHa-Oss 18.30
OKL-A: SuHa-Oss @ kenttä 1
Jan 16 @ 18.30 – 19.00
OKL-A: SuppoHauet-Ossaajat, kenttä 1
Pööt vs PK69 @kenttä2 18.30
Pööt vs PK69 @kenttä2
Jan 16 @ 18.30 – 19.00
 
OKL A: Oss – Pinky 19.00
OKL A: Oss – Pinky @ Kenttä 1
Jan 16 @ 19.00 – 19.30
 
OKL-A: SuHa -BSoD 19.00
OKL-A: SuHa -BSoD @ Stadikka, kenttä 2
Jan 16 @ 19.00 – 19.30
 
OKL B: HaKa – Pinppi @kenttä 1 19.30
OKL-A: PK69 – BSoD 19.30
OKL-A: PK69 – BSoD @ Stadikka, kenttä 2
Jan 16 @ 19.30 – 20.00
 
OKL-B Tä: Pinppi – eCCp 20.00
OKL-B Tä: Pinppi – eCCp @ Kenttä 2
Jan 16 @ 20.00 – 20.30
 
Tu: OP – 9+cmbnis 20.00
Tu: OP – 9+cmbnis @ Kenttä 1
Jan 16 @ 20.00 – 20.30
 
18
OKL-C: VaHa – YHyY 15.00
OKL-C: VaHa – YHyY @ Kyykkästadion 1
Jan 18 @ 15.00 – 15.30
 
OKL-B Tu: Naarastöpselit – #swag.jr 17.00
OKL-B Tu: Naarastöpselit – #swag.jr @ Kenttä 1
Jan 18 @ 17.00 – 17.30
 
OKL-B: Haukiem – #swag.jr 17.30
OKL-B: Haukiem – #swag.jr @ Kenttä 2
Jan 18 @ 17.30 – 18.00
 
Tu: rairai – Naarastöpselit 17.30
Tu: rairai – Naarastöpselit @ Kenttä 1
Jan 18 @ 17.30 – 18.00
 
OKL-B: Haukiem – SIK Raiders 18.00
OKL-B: Haukiem – SIK Raiders @ Kenttä 2
Jan 18 @ 18.00 – 18.30
 
SB – PööT 18.00
SB – PööT @ Kenttä 1
Jan 18 @ 18.00 – 18.30
 
Sik/OTiT Kyykkäintro 18.00
Sik/OTiT Kyykkäintro @ Parkkis
Jan 18 @ 18.00 – 19.30
 
OKL-A SB-Oss 18.30
OKL-A SB-Oss
Jan 18 @ 18.30 – 19.00
@Kenttä 1
OKL-A: Tmu – PööT 18.30
OKL-A: Tmu – PööT @ Kenttä 2
Jan 18 @ 18.30 – 19.00
 
OKL-A SB – SuHa 19.00
OKL-A SB – SuHa
Jan 18 @ 19.00 – 19.30
@kenttä 1
OKL-B: PaH – HaKa @kyykkästadion2 19.00
OKL-B: PaH – HaKa @kyykkästadion2 @ kyykkästadion 2
Jan 18 @ 19.00 – 19.30
 
OKL B: TJ – HaKa @parkkipaikka 19.30
OKL B: TJ – HaKa @parkkipaikka
Jan 18 @ 19.30 – 20.00
 
OKL-A SB – Tmu 19.30
OKL-A SB – Tmu
Jan 18 @ 19.30 – 20.00
@kenttä 1
SuHa – PööT 19.30
SuHa – PööT @ Kenttä 2.
Jan 18 @ 19.30 – 20.00
 
OKL B, Tu: OP – RK 20.00
OKL B, Tu: OP – RK @ Stadikka 2
Jan 18 @ 20.00 – 20.30
 
OKL-C: MoHu-YHyY 20.00
OKL-C: MoHu-YHyY @ Kyykkästadion 1
Jan 18 @ 20.00 – 20.30
 
20
OLuT-kyykkä 11.30
OLuT-kyykkä @ Parkkis
Jan 20 @ 11.30 – 16.30
 
23
OSS – PööT 18.00
OSS – PööT @ Kenttä 2.
Jan 23 @ 18.00 – 18.30
 
Aim – Tekla @kenttä1 18.30
Aim – Tekla @kenttä1
Jan 23 @ 18.30 – 19.00
 
OKL-A: SB – PööT 18.30
OKL-A: SB – PööT
Jan 23 @ 18.30 – 19.00
@kenttä 2
OKL-A: SB – AiM 19.00
OKL-A: SB – AiM
Jan 23 @ 19.00 – 19.30
@kenttä 1
Suha-Tekla 19.00
Suha-Tekla @ kenttä 2
Jan 23 @ 19.00 – 19.30
OKL-A: SuppoHauet-Tekniikan Ihmelapaset, kenttä 2. (1.peli)
Aim – Suha @kenttä1 19.30
Aim – Suha @kenttä1
Jan 23 @ 19.30 – 20.00
 
OKL-A: SB – Tekla 19.30
OKL-A: SB – Tekla
Jan 23 @ 19.30 – 20.00
@kenttä 2
OKL-B Tä: KLONKKU – Pinppi 20.00
OKL-B Tä: KLONKKU – Pinppi @ Kenttä 1
Jan 23 @ 20.00 – 20.30
 
OKL-C: MoHu-MISU 20.00
OKL-C: MoHu-MISU @ Kenttä 2
Jan 23 @ 20.00 – 20.30
 
OKL-C: MoHu-KuVa 20.30
OKL-C: MoHu-KuVa @ kenttä 2
Jan 23 @ 20.30 – 21.00
 
OKL-C:MISU-(HEHHEH) 20.30
OKL-C:MISU-(HEHHEH) @ kenttä 1
Jan 23 @ 20.30 – 21.00
 
25
SuHa-Hanpit (tuplapeli) 18.00
SuHa-Hanpit (tuplapeli) @ kenttä 1
Jan 25 @ 18.00 – 19.00
OKL-A: SuppoHauet-Hanpit (tuplapeli)
Tekla – Kakkossaajat (tupla) 18.00
Tekla – Kakkossaajat (tupla) @ Kenttä 2
Jan 25 @ 18.00 – 19.00
 
SuHa-Tekla 19.00
SuHa-Tekla @ kenttä 2
Jan 25 @ 19.00 – 19.30
OKL-A: SuppoHauet-Tekniikan Ihmelapaset, kenttä 2 (2. peli)
OKL-A: SuHa – Tmu 19.30
OKL-A: SuHa – Tmu @ Kenttä 2
Jan 25 @ 19.30 – 20.00
 
26
30
OKL-A: BSoD – Tmu (tupla) 18.30
OKL-A: BSoD – Tmu (tupla) @ Kenttä 2
Jan 30 @ 18.30 – 19.30
 
Hanpit – Tmu 19.30
Hanpit – Tmu @ Kenttä 2
Jan 30 @ 19.30 – 20.30
 
OKL-A: SuHa – BSoD 19.30
OKL-A: SuHa – BSoD @ Stadikka, kenttä 1
Jan 30 @ 19.30 – 20.00