Kalenteri

Jäsenistö voi varata kyykkästadionin kenttiä vain OAMKin järjestämien liigojen pelejä varten. Kaikki muut jäsenistön ja kiltojen varaukset (esim. kyykkäintrot) tulee varata hallituksen kautta ottamalla yhteyttä sähköpostitse osoitteeseen oamk (at) otit.fi

 

ma ti ke to pe la su
7
RK – 9+cmbnis 17.00
RK – 9+cmbnis @ Kenttä 2
Feb 7 @ 17.00 – 17.30
 
OKL B: Tu: 9+cmbnis – TeSu 17.30
OKL B: Tu: 9+cmbnis – TeSu @ Kyykkästadion 1
Feb 7 @ 17.30 – 18.00
 
RK – Plugi 17.30
RK – Plugi @ Kenttä 2
Feb 7 @ 17.30 – 18.00
 
OKL-B Tu: Team Suppa vs Naarastöpselit 18.00
OKL-B Tu: Team Suppa vs Naarastöpselit @ Kenttä 1
Feb 7 @ 18.00 – 18.30
 
SB – #swag 18.00
SB – #swag
Feb 7 @ 18.00 – 18.30
@kenttä2
OKL B: SIKGT – #swag 18.30
OKL B: SIKGT – #swag @ Kenttä 1
Feb 7 @ 18.30 – 19.00
 
OKL-A: SB – Pinky 18.30
OKL-A: SB – Pinky
Feb 7 @ 18.30 – 19.00
@kenttä2
Aim – Pinky @kenttä 2 19.00
Aim – Pinky @kenttä 2
Feb 7 @ 19.00 – 19.30
 
Liigacup: 9+cmbnis – Tekla 19.00
Liigacup: 9+cmbnis – Tekla @ Parkkis
Feb 7 @ 19.00 – 19.30
 
OKL-A: SB-Oss 19.00
OKL-A: SB-Oss
Feb 7 @ 19.00 – 19.30
@kenttä1
OKL-C: YHyY vs. CRYOFEZ @ Parkkis 19.00
OKL-C: YHyY vs. CRYOFEZ @ Parkkis @ Parkkipaikka
Feb 7 @ 19.00 – 19.30
 
Aim – Hanpit @kenttä2 19.30
Aim – Hanpit @kenttä2
Feb 7 @ 19.30 – 20.00
 
OKL-A: Tekla – Pinky 19.30
OKL-A: Tekla – Pinky @ Kenttä 1
Feb 7 @ 19.30 – 20.00
 
OKL-B Tu: Naarastöpselit vs Olvin Pingviinit 19.30
OKL-B Tu: Naarastöpselit vs Olvin Pingviinit @ Parkkipaikka
Feb 7 @ 19.30 – 20.00
 
Aim – Oss 2 @parkkis 20.00
Aim – Oss 2 @parkkis
Feb 7 @ 20.00 – 20.30
 
OKL-A: Tekla – Hanpit (tupla) 20.00
OKL-A: Tekla – Hanpit (tupla) @ Kenttä 2
Feb 7 @ 20.00 – 21.00
 
OKL-B: 9cmbnis-SIK Raiders 20.00
OKL-B: 9cmbnis-SIK Raiders @ Kenttä 1
Feb 7 @ 20.00 – 20.30
 
OKL-C: MoHu-(HEHHEH) 20.30
OKL-C: MoHu-(HEHHEH) @ Kenttä 1
Feb 7 @ 20.30 – 21.00
 
OKL-B Tu: Olvin Pingviinit 18cmbnis 21.00
OKL-B Tu: Olvin Pingviinit 18cmbnis @ Kenttä 2
Feb 7 @ 21.00 – 21.30
 
8
#swag.jr vs PePPy 17.00
#swag.jr vs PePPy @ Kyykkästadion 1
Feb 8 @ 17.00 – 17.30
 
OKL B: Tu: #swag jr – 9+cmbnis 17.30
OKL B: Tu: #swag jr – 9+cmbnis @ Stadikka 1
Feb 8 @ 17.30 – 18.00
 
OKL-A: Tmu-SB 17.30
OKL-A: Tmu-SB
Feb 8 @ 17.30 – 18.00
@kenttä2
OKL-A: Tmu – SuHa 18.00
OKL-A: Tmu – SuHa @ kenttä 2
Feb 8 @ 18.00 – 18.30
 
OKL-B: 9cmbnis – RK 18.00
OKL-B: 9cmbnis – RK @ Kenttä 1
Feb 8 @ 18.00 – 18.30
 
Tu: Kapula pojat – SIK Raiders 18.00
Tu: Kapula pojat – SIK Raiders @ Parkkis
Feb 8 @ 18.00 – 18.30
 
D – PaH 18.30
D – PaH @ kenttä 2
Feb 8 @ 18.30 – 19.00
 
OKL B: #swag – P-69 18.30
OKL B: #swag – P-69 @ Parkkis
Feb 8 @ 18.30 – 19.00
 
OKL-B Tu: Olvin Pingviinit – Kapulapojat 18.30
OKL-B Tu: Olvin Pingviinit – Kapulapojat @ Parkkikset
Feb 8 @ 18.30 – 19.00
 
PePPy – Raiders @kenttä 1 18.30
PePPy – Raiders @kenttä 1
Feb 8 @ 18.30 – 19.00
 
OKL B: Droit – #swag 19.00
OKL B: Droit – #swag @ parkkis
Feb 8 @ 19.00 – 19.30
 
OKL B: Team Suppa – SIK Raiders (parkkis) 19.00
OKL-A: Hanpit – BSoD 19.00
OKL-A: Hanpit – BSoD @ Stadikka, kenttä 1
Feb 8 @ 19.00 – 19.30
 
SuHa-PaH 19.00
SuHa-PaH @ kenttä 2
Feb 8 @ 19.00 – 19.30
Liigacup 3.kierros: SuppoHauet – Tuol Pual Haukke
HaKa – Droit (parkkiksella) 19.30
HaKa – Droit (parkkiksella)
Feb 8 @ 19.30 – 20.00
 
OKL A: Oss – Suha 19.30
OKL A: Oss – Suha @ kenttä 2
Feb 8 @ 19.30 – 20.00
 
OKL-A: BSoD – Hanpit 19.30
OKL-A: BSoD – Hanpit @ Stadikka, kenttä 1
Feb 8 @ 19.30 – 20.00
 
OKL-B: PaH – eCCp @parkkipaikka 19.30
OKL-B: PaH – eCCp @parkkipaikka @ parkkipaikka
Feb 8 @ 19.30 – 20.00
 
Liigacup: Hanpit – BSoD 20.00
Liigacup: Hanpit – BSoD @ Stadikka, kenttä 1
Feb 8 @ 20.00 – 20.30
 
OKL B: TäH – Droit @ Parkkis 20.00
OKL-B Tu: rairai – 9+cmbnis 20.00
OKL-B Tu: rairai – 9+cmbnis @ Kyykkästadion 2
Feb 8 @ 20.00 – 20.30
 
OKL-B: PaH – Aim_KiM @parkkis 20.00
OKL-B: PaH – Aim_KiM @parkkis @ @parkkis
Feb 8 @ 20.00 – 20.30
 
KuVa vs. CRYOFEZ 20.30
KuVa vs. CRYOFEZ @ Kyykkästadion 1
Feb 8 @ 20.30 – 21.00
 
OKL B: Tu: PePPy – 9+cmbnis 20.30
OKL B: Tu: PePPy – 9+cmbnis @ Kyykkästadion 2
Feb 8 @ 20.30 – 21.00
 
9
OKL-C: YHyY vs. KuVa 10.30
OKL-C: YHyY vs. KuVa @ Kyykkästadion 1
Feb 9 @ 10.30 – 11.00
 
OKL-C: VaHa – KuVa 11.00
OKL-C: VaHa – KuVa @ Kenttä 1
Feb 9 @ 11.00 – 11.30
 
KuVa vs. (HEHHEH) 13.00
KuVa vs. (HEHHEH) @ Kyykkästadion 1
Feb 9 @ 13.00 – 13.30
 
12
PKL TAI: MeKu – R 19.30
PKL TAI: MeKu – R @ Kenttä 2
Feb 12 @ 19.30 – 20.00
 
PKL TAI: LeLu – R 20.00
PKL TAI: LeLu – R @ Kenttä 2
Feb 12 @ 20.00 – 20.30
 
PKL: Delta x – MOP 20.00
PKL: Delta x – MOP @ kenttä 1
Feb 12 @ 20.00 – 20.30
 
24
PKL TAI: BFG – ViB 11.30
PKL TAI: BFG – ViB @ kenttä 1
Feb 24 @ 11.30 – 12.00
 
OTiT kyykkäintro 12.00
OTiT kyykkäintro @ parkkis
Feb 24 @ 12.00 – 18.00
 
26
PKL KRUUNA: 9000 – MEH 16.30
PKL KRUUNA: 9000 – MEH @ Kenttä1
Feb 26 @ 16.30 – 17.00
 
PKL TAI: BFG – MeKu 16.30
PKL TAI: BFG – MeKu @ Kenttä 2
Feb 26 @ 16.30 – 17.00
 
PKL Kruuna: MEH-Klaava 17.00
PKL Kruuna: MEH-Klaava @ kenttä 1
Feb 26 @ 17.00 – 17.30
 
PKL TAI: BFG – R 17.00
PKL TAI: BFG – R @ Kenttä 2
Feb 26 @ 17.00 – 17.30
 
PKL Klaava: #skmk – k&h 18.00
PKL Klaava: #skmk – k&h @ Kenttä 1
Feb 26 @ 18.00 – 18.30
 
SuHa-Tekla 18.00
SuHa-Tekla @ kenttä 1
Feb 26 @ 18.00 – 21.30
OKL-A välierä: SuppoHauet-Tekniikan Ihmelapaset
Hanpit – AiM 18.30
Hanpit – AiM @ Kenttä 2
Feb 26 @ 18.30 – 21.00
 
28
PKL TAI: PoT – H&M 19.00
PKL TAI: PoT – H&M @ Kenttä 1
Feb 28 @ 19.00 – 19.30