Kalenteri

Jäsenistö voi varata kyykkästadionin kenttiä vain OAMKin järjestämien liigojen pelejä varten. Kaikki muut jäsenistön ja kiltojen varaukset (esim. kyykkäintrot) tulee varata hallituksen kautta ottamalla yhteyttä sähköpostitse osoitteeseen oamk (at) otit.fi

 

7 ke
All-day
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
22.00
23.00
17.00 RK – 9+cmbnis @ Kenttä 2
RK – 9+cmbnis @ Kenttä 2
Feb 7 @ 17.00 – 17.30
 
17.30 OKL B: Tu: 9+cmbnis – TeSu @ Kyykkästadion 1
OKL B: Tu: 9+cmbnis – TeSu @ Kyykkästadion 1
Feb 7 @ 17.30 – 18.00
 
17.30 RK – Plugi @ Kenttä 2
RK – Plugi @ Kenttä 2
Feb 7 @ 17.30 – 18.00
 
18.00 OKL-B Tu: Team Suppa vs Naarastöpselit @ Kenttä 1
OKL-B Tu: Team Suppa vs Naarastöpselit @ Kenttä 1
Feb 7 @ 18.00 – 18.30
 
18.00 SB – #swag
SB – #swag
Feb 7 @ 18.00 – 18.30
@kenttä2
18.30 OKL B: SIKGT – #swag @ Kenttä 1
OKL B: SIKGT – #swag @ Kenttä 1
Feb 7 @ 18.30 – 19.00
 
18.30 OKL-A: SB – Pinky
OKL-A: SB – Pinky
Feb 7 @ 18.30 – 19.00
@kenttä2
19.00 Aim – Pinky @kenttä 2
Aim – Pinky @kenttä 2
Feb 7 @ 19.00 – 19.30
 
19.00 Liigacup: 9+cmbnis – Tekla @ Parkkis
Liigacup: 9+cmbnis – Tekla @ Parkkis
Feb 7 @ 19.00 – 19.30
 
19.00 OKL-A: SB-Oss
OKL-A: SB-Oss
Feb 7 @ 19.00 – 19.30
@kenttä1
19.00 OKL-C: YHyY vs. CRYOFEZ @ Parkkis @ Parkkipaikka
OKL-C: YHyY vs. CRYOFEZ @ Parkkis @ Parkkipaikka
Feb 7 @ 19.00 – 19.30
 
19.30 Aim – Hanpit @kenttä2
Aim – Hanpit @kenttä2
Feb 7 @ 19.30 – 20.00
 
19.30 OKL-A: Tekla – Pinky @ Kenttä 1
OKL-A: Tekla – Pinky @ Kenttä 1
Feb 7 @ 19.30 – 20.00
 
19.30 OKL-B Tu: Naarastöpselit vs Olvin Pingviinit @ Parkkipaikka
OKL-B Tu: Naarastöpselit vs Olvin Pingviinit @ Parkkipaikka
Feb 7 @ 19.30 – 20.00
 
20.00 Aim – Oss 2 @parkkis
Aim – Oss 2 @parkkis
Feb 7 @ 20.00 – 20.30
 
20.00 OKL-A: Tekla – Hanpit (tupla) @ Kenttä 2
OKL-A: Tekla – Hanpit (tupla) @ Kenttä 2
Feb 7 @ 20.00 – 21.00
 
20.00 OKL-B: 9cmbnis-SIK Raiders @ Kenttä 1
OKL-B: 9cmbnis-SIK Raiders @ Kenttä 1
Feb 7 @ 20.00 – 20.30
 
20.30 OKL-C: MoHu-(HEHHEH) @ Kenttä 1
OKL-C: MoHu-(HEHHEH) @ Kenttä 1
Feb 7 @ 20.30 – 21.00
 
21.00 OKL-B Tu: Olvin Pingviinit 18cmbnis @ Kenttä 2
OKL-B Tu: Olvin Pingviinit 18cmbnis @ Kenttä 2
Feb 7 @ 21.00 – 21.30