Kalenteri

Jäsenistö voi varata kyykkästadionin kenttiä vain OAMKin järjestämien liigojen pelejä varten. Kaikki muut jäsenistön ja kiltojen varaukset (esim. kyykkäintrot) tulee varata hallituksen kautta ottamalla yhteyttä sähköpostitse osoitteeseen oamk (at) otit.fi

 

8 to
All-day
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
22.00
23.00
17.00 #swag.jr vs PePPy @ Kyykkästadion 1
#swag.jr vs PePPy @ Kyykkästadion 1
Feb 8 @ 17.00 – 17.30
 
17.30 OKL B: Tu: #swag jr – 9+cmbnis @ Stadikka 1
OKL B: Tu: #swag jr – 9+cmbnis @ Stadikka 1
Feb 8 @ 17.30 – 18.00
 
17.30 OKL-A: Tmu-SB
OKL-A: Tmu-SB
Feb 8 @ 17.30 – 18.00
@kenttä2
18.00 OKL-A: Tmu – SuHa @ kenttä 2
OKL-A: Tmu – SuHa @ kenttä 2
Feb 8 @ 18.00 – 18.30
 
18.00 OKL-B: 9cmbnis – RK @ Kenttä 1
OKL-B: 9cmbnis – RK @ Kenttä 1
Feb 8 @ 18.00 – 18.30
 
18.00 Tu: Kapula pojat – SIK Raiders @ Parkkis
Tu: Kapula pojat – SIK Raiders @ Parkkis
Feb 8 @ 18.00 – 18.30
 
18.30 D – PaH @ kenttä 2
D – PaH @ kenttä 2
Feb 8 @ 18.30 – 19.00
 
18.30 OKL B: #swag – P-69 @ Parkkis
OKL B: #swag – P-69 @ Parkkis
Feb 8 @ 18.30 – 19.00
 
18.30 OKL-B Tu: Olvin Pingviinit – Kapulapojat @ Parkkikset
OKL-B Tu: Olvin Pingviinit – Kapulapojat @ Parkkikset
Feb 8 @ 18.30 – 19.00
 
18.30 PePPy – Raiders @kenttä 1
PePPy – Raiders @kenttä 1
Feb 8 @ 18.30 – 19.00
 
19.00 OKL B: Droit – #swag @ parkkis
OKL B: Droit – #swag @ parkkis
Feb 8 @ 19.00 – 19.30
 
19.00 OKL B: Team Suppa – SIK Raiders (parkkis)
19.00 OKL-A: Hanpit – BSoD @ Stadikka, kenttä 1
OKL-A: Hanpit – BSoD @ Stadikka, kenttä 1
Feb 8 @ 19.00 – 19.30
 
19.00 SuHa-PaH @ kenttä 2
SuHa-PaH @ kenttä 2
Feb 8 @ 19.00 – 19.30
Liigacup 3.kierros: SuppoHauet – Tuol Pual Haukke
19.30 HaKa – Droit (parkkiksella)
HaKa – Droit (parkkiksella)
Feb 8 @ 19.30 – 20.00
 
19.30 OKL A: Oss – Suha @ kenttä 2
OKL A: Oss – Suha @ kenttä 2
Feb 8 @ 19.30 – 20.00
 
19.30 OKL-A: BSoD – Hanpit @ Stadikka, kenttä 1
OKL-A: BSoD – Hanpit @ Stadikka, kenttä 1
Feb 8 @ 19.30 – 20.00
 
19.30 OKL-B: PaH – eCCp @parkkipaikka @ parkkipaikka
OKL-B: PaH – eCCp @parkkipaikka @ parkkipaikka
Feb 8 @ 19.30 – 20.00
 
20.00 Liigacup: Hanpit – BSoD @ Stadikka, kenttä 1
Liigacup: Hanpit – BSoD @ Stadikka, kenttä 1
Feb 8 @ 20.00 – 20.30
 
20.00 OKL B: TäH – Droit @ Parkkis
20.00 OKL-B Tu: rairai – 9+cmbnis @ Kyykkästadion 2
OKL-B Tu: rairai – 9+cmbnis @ Kyykkästadion 2
Feb 8 @ 20.00 – 20.30
 
20.00 OKL-B: PaH – Aim_KiM @parkkis @ @parkkis
OKL-B: PaH – Aim_KiM @parkkis @ @parkkis
Feb 8 @ 20.00 – 20.30
 
20.30 KuVa vs. CRYOFEZ @ Kyykkästadion 1
KuVa vs. CRYOFEZ @ Kyykkästadion 1
Feb 8 @ 20.30 – 21.00
 
20.30 OKL B: Tu: PePPy – 9+cmbnis @ Kyykkästadion 2
OKL B: Tu: PePPy – 9+cmbnis @ Kyykkästadion 2
Feb 8 @ 20.30 – 21.00